Futbolseverlerin günümüzde neredeyse yarıdan fazlası, sahadaki güzel oyun veya kenardaki güzel tribünden ziyade, bazen sevinç, bazen keder; paso merak, paso heyecan yaşatan transfer dönemlerini daha önemsiyor ve takip ediyor. Yeni 11'ler kurup bozmaktan, YouTube'dan oyuncu izleyip, Transfermarkt'tan oyuncu araştırmaktan biraz olsun sıkılanlara Twitter'da atılmış transfer dönemi temalı en iyi twitleri derledik.
Serinin 9. yazısında yabana atılmaması gereken futbolda bahis gerçeğiyle ilgili twitleri derledik.
Seride 8. bölüm. Devam ediyoruz.

7. bölüm ile seri devam ediyor

7 Kasım...

Özel bir gün, birçok insan için farklı sebeplerle. Ama belki de en çok Trabzonsporlular için özel; zira 1967'de kurulan bu kulübün nasıl sevileceğini tam 4 yıl sonra 7 Kasım 1971'den itibaren öğrenmeye başladık. O gün Kazım doğdu ve bu kulübün ne anlam ifade ettiğini, en güzel nasıl sevilebileceğini bizlere 33 yıllık kısa ömrü boyunca öğretmiş oldu.

Serinin 5. bölümünde benzerlik üzerine atılmış en iyi tweetleri derledik.

Seri kaldığı yerden devam ediyor.

Serinin 3. bölümünde de sizlere yaratıcı, komik, eğlenceli twitleri sunmaya devam ediyoruz.

Serinin 2. bölümünde Twitter'da spora dair paylaşılmış en yaratıcı gönderileri derlemeye ve size sunmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Ancak şimdiden uyaralım, paylaşımlardan bazıları +18. Ve hatırlatalım, bu +18 paylaşımlardan hiçbir tanesi, bir kişiye, bir zümreye, bir gruba direk şekilde yapılan hakaret ya da küfürlerden oluşmuyor. Daha çok günlük hayatta bağlaç olarak (!) kullanılan söz kalıpları var.

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de internet ve sosyal medya kullanımı günden güne artıyor.

We are social adlı araştırma kurumu verilerine göre Türkiye’de aktif internet kullanıcı sayısı 46 milyon. Yani nüfusumuzun %58’i internete bağlı. Aynı verilere göre aktif sosyal medya kullanıcısı sayısı ise 42 milyonun üzerinde. Yine bu araştırma sonuçlarına göre günlük ortalama internet kullanımı 2 saat 32 dakika. Televizyon izleme sürecinin 2 saat 18 dakika olduğunu düşündüğümüzde, internetin hayatımızda ne kadar büyük bir bölüm kapladığı ortaya çıkıyor.

  •  Başlangıç 
  •  Önceki 
  •  1  2 
  •  Sonraki 
  •  Son